czwartek, 5 kwietnia 2012

Bezmiar Możliwości - Atrakcje w okolicy

Im dłużej siedzimy w Alfredówce - tym więcej poznajemy ludków, miejsc pięknych i tym bardziej boli serducho że ziemia ta zapomniana, zapuszczona i jakaś taka potraktowana przez turystów po macoszemu.
Dlatego też w zakładce linkownia i okolice powoli i sukcesywnie dokładam to co dane mi jest odkrywać poznawać i zachwycać się.
Podjęliśmy współpracę z fajnymi ludkami i już dzisiaj możemy powiedzieć, że potrafimy zagwarantować doskonałą przygodę, wiochmeńskie -  wędrówki, wyprawy.


  • Pieszo z aparatem w dłoni, lub bez - w oparciu o ścieżki dydaktyczne, przyrodnicze, ale i zupełnie dzikie miejsca,  możemy zagwarantować opiekunów, przewodników, zaplanować tematyczne trasy na jeden dzień ale i na kilka lub kilkanaście dni.
  • Rowerowo - szlaków rowerowych i tras wytyczonych w okolicy mamy pod dostatkiem tak szosowych jak i po bezdrożach, również dla miłośników ekstremalnych przepraw, ponadto nawiązaliśmy kontakt z wypożyczalnią rowerów - więc nie musisz mieć własnego roweru ze sobą by pokręcić się po okolicy, zorganizujemy przewodnika, lub mapkę - wybór należy do Ciebie, indywidualnie, grupowo - żaden problem,  trasy jedno lub kilku dniowe, z noclegami w namiotach, ośrodkach, czy gospodarstwach agroturystycznych.
  • Kajakami - okazuje się, że możliwości coraz więcej, a rzeczki urokliwe niezmiernie, spływy grupowe indywidualne czy jak tam sobie wymyślicie. A trasy jedno lub kilku dniowe, na chwilę obecną ogarniemy 16 osobową grupkę w kajakach, ale dla miłośników dzikości i powrotu do indiańskich marzeń są i canoe szt 2 :),  z przewodnikiem, ratownikiem z dojazdem na miejsce i biwakiem po drodze.
  • Samochodem - i tu zaczyna się dopiero bezmiar - bo i w Bieszczady rzut beretem, ale okoliczne miasteczka, wsie i miasta kryją w sobie tyle tajemnic i uroków, pomożemy wytyczyć trasy, wybrać atrakcję, zebrać pomysły a jak będzie potrzeba to i przewodnik się znajdzie.
  • Konno - Szlak Puszczy Sandomierskiej - jest doskonałym miejscem do wypraw konnych, współpracujemy z okolicznymi koniarzami i znajdzie się miejsce na przenocowanie konika :)
Mieszkamy sobie tak rozglądamy się po okolicy - a że sami lubimy się włóczyć i zwiedzać to i kontaktów się nazbierało, więc jeżeli szukasz jakiegoś pomysłu na aktywny bardziej lub mniej, sposób odpoczynku - pisz do nas śmiało - dzielimy się tym co znamy. Pomożemy oszacować wyprawy, zorganizować imprezy, ale i odpoczynek zadbamy :)

No i tak mnie  ostatnio turystycznie niosło i niesie dalej :)
Pozdrawiam serdecznie życząc pięknego dnia i czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz