piątek, 4 marca 2011

warsztatowo

usiadłem w końcu przy laptopie na chwilę bo jakoś tak ostatnio czasu jakby mniej na siadanie było, ale dni piękne to i więcej czasu na robotę zwyczajną, albo i nadzwyczajną :)
i dopiero teraz zobaczyłem jak dawno tu byłem, od ostatniego wpisu wydarzyło się ogromnie wiele pięknych spraw : odwiedzili nas rodzice Asi, wprawdzie nie nacieszyliśmy się nimi dobrze a już musieli jechać, ale co poradzić takie życie, a wakacje coraz bliżej, więc jest nadzieja na dłuższe posiedzenia.
odwiedzili nas Miśki, a my odwiedziliśmy kilka różnych miejsc, przybył kolejny rok żyćka, zamieszkał z nami Maniek (rudy psiak z azylu). ale może trochę mniej chaotycznie opowiem.
Warsztatowo - od kilku dni porządkuję warsztat, piwnice i stajenkę, a wszystko to po to by mieć gdzie robótki ręczne uprawiać,ale i by kuchenkę ze stajenki zrobić.
W warsztacie pojawiły się trzy okna i nowe drzwi, zrobiło się jaśniej i przejrzyściej, wprawdzie ciągle coś tam jeszcze jest do uprzątnięcia i poukładania, ale przez okno widać już las  po którym biega szalony bażant, a na stronę podwórza wyzierają okna dwa. (zdjęcia jak tylko zrobię powieszę w albumie), zapasy drzewa otulają szopkę i razem z oknami tworzą uroczy klimat. Robi się jeszcze bardziej przytulnie :)
Udało się też zmieścić budę dla psów w tymże przestronnym warsztacie :), zupełnie nowa ocieplana i myślę sobie wygodna.
W stajence również robi się coraz więcej miejsca, segregowane i przeglądane skarby lądują w piwnicach lub warsztacie, powoli robi się miejsce na kuchnie, mam nadzieję, że temperatura pozwoli niebawem wylać stopę pod piec kuchenny. Ubywa i przybywa tak mógłbym odpowiedzieć na pytanie co u ciebie.
ale cieszy każda zrobiona rzecz cieszy i daje siły do następnych działań, a tym czasem - zmykam bo jakoś tak szkoda czasu na pisanie.
Jeszcze tylko serdecznie pozdrowię tych o których wiem, że zaglądają w tę stronę :
Pozdrówki serdeczne : Markus, Kasia, Wiesio, Zosia, Nikusia, Alusia, Sławek, (a reszta jak mi się ujawni to i z imienia pozdrowię :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz